Єгипет Туристичні пропозиції

Nile Egypt

Опис

Насолоджуйтесь Єгипет туристичні пропозиції, які відвідують дивні піраміди в Каїрі і неймовірну середньовічної архітектури і насолоджуватися спального поїзда поруч з річкою Ніл, незабутній досвід відвідування Долини царів, Карнакський храм, Луксорський храм і чудовий храм Абу-Сімбел. Ви побачите багато, що оцінило ЮНЕСКО в якості спадщини людства

Кращий сезон: з вересня по червень

Належний: (Families - Відкриття - Молодь - любителі історії - любителі культури - любителі єгиптологія - студент - Пенсійна поїздка)

маршрут
День 1:
Вас зустрінуть і допомогу після прибуття в міжнародний аеропорт Каїра, Check-in і безкоштовний вітальний напій. Там ви познайомитеся з вашого Лідера Тур для Вашого туру Єгипту, який пояснить, що очікує Вас на Каїр, Абу-Сімбел, Луксор і Асуан, екскурсії. Ваш тур лідер буде ваша точка контакту протягом всієї поїздки, і дасть вам докладну інформацію про те, як зв'язатися з ним у будь-який час, в той час як в Єгипті. Протягом усього туру Єгипту, на додаток до лідера туру ви зустрінете безліч говорять по-англійськи гідів, які були обрані для їх досвіду по кожній з областей, які ви відвідуєте. Після реєстрації ви можете вільно провести залишок дня / вечора у вільний час.
День 2:
Після сніданку ви виїжджаєте з готелю в Каїрі в готелі, то ви будете в супроводі вашої особистої екскурсовод вести до знаменитого плато Гіза, одне з семи чудес стародавнього світу. Тут ви будете в захваті від Великих пірамід Хеопса, Хефрена і Mykerinus, знаменитий Сфінкс і Храм долини з видом на Великий Сфінкс. Після цього, трансфер вивчити єгипетський музей старожитностей, включаючи Скарби номера дитини король Тутанхамона. Onwards Стара Коптська Каїр відвідати висячі церква і Бен Езра єврейської синагоги. Продовжити рух в Стару ісламського Каїра, де ви зможете вивчити Хан-ель-Халілі, найстаріший базар Каїра з часом, щоб зібрати ці всі важливі єгипетські ручної роботи сувеніри та подарунки. І, нарешті, ви будете переведені на залізничній станції Гіза на борт Sleeper поїзд в Луксор. Вечеря і сніданок буде подано на борту в той час як протягом ночі в вашому відділенні. Прокиньтеся, щоб побачити красиву Дельта Нілу, проходячи повз, перш ніж раннє прибуття в Луксорі.
День 3:
Прибуття на вокзалі Луксора, де Вас зустрінуть і за сприяння Представника потім перенесеного насолоджуватися туром три найбільш цікавих гробниць на Західному березі річки Ніл, в всесвітньо відома Долині царів. Виявлено чудові гробниці Стародавніх тут (в тому числі хлопчика Тутанхамона) Ці гробниці були вирізані вглиб пустелі рок, багато прикрашені і наповненою скарбами для загробного життя фараонів, ви відвідаєте 3 гробниць. (Три могили відвідали визначаються урядом Єгипту, щоб зберегти їх від великого потоку відвідувачів, тому обертають протягом року і не можуть бути підтверджені, які гробниць до вашого візиту). Продовжити поїздку, щоб відвідати храм Хатшепсут в Дейр-ель-Ель Bahary, цей вражаючий храм, присвячений цариці Хатшепсут єдина жінка-фараон піднімається з пустельній рівнині в ряд терас і зливається зі стрімкими скелями вапняку, які оточують його. А потім відвідати дві колосальні статуї Аменхотепа III (колоси Мемнона) Тоді відвідайте чудовий храм Карнак, найбільше місце поклоніння коли-небудь побудованих. Його давня назва МПГЕ isut означає «найсвященніше з місць.» Храм, або, правильніше, комплекс храмів, був побудований протягом більше двох тисяч років, по покоління за поколінням фараонів. В межах комплексу великий «Hypostyle Hall» неймовірний ліс гігантських стовпів. Тоді ви будете переведені в величний храм Луксора, який побудований Аменхотепа III і Рамзеса II для ритуалу і фестивалів і присвячений богу Амону. Ніч в готелі або в додатковому турі звуку і світлове шоу в Карнакський храм, або вільний час, щоб дослідити традиційний Луксор місто. Ніч в готелі в Луксорі.
День 4:
Після сніданку в готелі, ви будете передані кондиціонером автомобіля в Асуан (приблизно 3 годині 30 хвилин їзди) від Луксора. Насолоджуйтеся мальовничим видом Дельта Нілу і Рівер по маршруту, без змін протягом багатьох століть. Після прибуття ви будете зустрінуті представником і доставлені в готель в Асуані для реєстрації.
Після цього, ви будете в супроводі з гідом подивитися всесвітньо відомий Асуанської греблі, інженерне чудо, коли він був побудований в 1960-х роках. Він містить 18 раз матеріал, який використовується у Великій піраміді Хеопса; Після цього візиту, щоб побачити гранітні кар'єри хостинг Незавершений обеліск, який постачав стародавні єгиптяни з більшою частиною твердого каменю, використовуваного в пірамідах і Temples.Then заключний тур, щоб відвідати величний храм Philae, спочатку з нубійських культури. який був присвячений богинь Ісіди і Хатхор. Парус і рухатися навколо острова Елефантін на фелюгу човна. Повернення в готель і ночівля в Асуані.

День 5:
Сніданок коробка з готелю в Асуані в 3:30 ранку, щоб почати додаткову спеціальну екскурсію по храмах Абу-Сімбел. Приблизно через 3 години 30 хвилин їзди один шлях з Асуана в Абу-Сімбел на комфортабельному приватному кондиціонером автомобілі. Після прибуття в Абу-Сімбел, ви будете повністю вражені величезних розмірів значного храму Рамзеса II, який присвячений чотирьом універсальних богів Птаха, Re-Harakhte, Амона-Ре, і до Рамсеса II. Другий Храм присвячений Нефертарі, коханої дружини Рамзеса II. Потім поверніться до залізничної станції Асуанської для вашого від'їзду в Каїр. Сплячий поїзд з Асуана в Каїр складає близько 14 годин з обідом і сніданком на борту з достатньою кількістю часу для сну. Ніч на борту поїзда.
День 6:
Сніданок на борту Sleeper поїзді до прибуття залізничного вокзалу Гізи в Каїрі, де Вас зустрінуть і за сприяння нашого представника, який перенесе вас в готель для вільного відпочинку. Готель дозволить перевірити, як тільки можливо. Повний день вперед або відпочити в готелі, вивчити місто Каїра і це сайтів з факультативними екскурсіями відвідати Крок піраміду Джосер короля в Саккарі і Мемфісі, Ніл круїз на човні з обідом і традиційною музикою і танцем шоу і багатьма іншими. Будь ласка, зверніться до представника для отримання докладної інформації. Ніч в готелі в Каїрі.
День 7:
Вільний день в Каїрі або дуже рекомендується день додаткового туру по греко-римської Олександрії, відвідати знамениті сайти Кайтбей Форт, побудований в 15 столітті султаном Кайтбей, древній маяк Олександрії, і настільки відомий Олександрійської бібліотеки (відомий як Bibliotheca). Відвідування римського кладовища вирізати зі скелі, і відомий як «Катакомби». Повернення на ніч в Каїрі.
День 8:
Сніданок в готелі в Каїрі перед тим, що збираються Представником передати вам в міжнародний аеропорт Каїра для зворотного рейсу додому.

 

Booking Options
Політика та Умови


Днів : 8 | Ночами : 7


Включення


 • Щоденний сніданок
 • транспорт
 • Делюкс Coach
 • парковка
 • Керівництва / Допомога
 • Roundtrip Hotel Transfers
 • Driver
 • Плата за послугу гіда
 • пікап готель і йдуть
 • покупка
 • Пляшки для води
 • Всі податки і збори за обслуговування
 • Знайомтеся і Assist
 • Вітчизняний авіаквиток
 • Розміщення
 • Вхідні квитки на всі сайти, як вказано в маршруті

Винятки


 •     збори Visa    
 •     страхування    
 •     витрати на паспорт    
 •     Будь-які додаткові тури    
 •     Tipping    
 •     Personal spendings    
 •     Міжнародний авіапереліт    
Умови резервування
Вибрати Дата
Написати відгук x

Будь ласка, запиши : Після відгук доданий не можуть бути вилучені або оновленіДодати до списку бажань Booking Options