Святе сімейство в землі фараонів

Cairo

Опис

 

маршрут

Day1:
Прибуття в аеропорт Каїра, наш представник зустріне Вас з ідентифікації багажу і волоком вітатимуть вас. З аеропорту будуть передані приватним A / C машині в готель. Заїзд Noon Час ... .Rest дня у вільний час і час для додаткового туру (Sound & Light Show продуктивність в пірамідах) .... Ніч в готелі в Каїрі.

Day2:
Сніданок в готелі ... .09: 00 годин ранку, Знайомства з єгиптології Tourist Guide, щоб почати свій повний тур дня в Каїрі, щоб відвідати Великі піраміди - Хеопса, Хефрена & Mykerions. Хеопс є колосальним коли-небудь побудованим. Далі йде крупним планом дивитися на Сфінкса - величезний похоронний комплекс охороняється легендарного тіла лева з особою царя Хефрена ...... Обід в місцевому ресторані.
Потім відвідати Єгипетський музей старожитностей. На дисплеї рідкісна колекція 5000 років мистецтва найбільшим найдорожчим колекція єгипетського мистецтва в світі. Більш 250000 справжніх артефактів представлені, в тому числі експозиція, присвячена колекції Тутанхамона скарби, золото і коштовності, так як вона була укладена в його гробниці більше 3500 років, перш ніж він був виявлений в 1920-і роки, коли його могила була розкопана.
Решта день вільного часу для Факультативним туру (Каїр Felucca поїздки плавання по Нілу - в нічний час).
Виберіть вас з готелю, прийняти розслаблюючу поїздку вниз по Нілу на фелюга, традиційний єгипетський вітрильник, і побачити іншу сторону Каїра. Це 1-годинна поїздка дає вам достатньо часу, щоб випробувати цей унікальний вид транспорту).

Day3:
Сніданок в готелі ... .09: 00 годин ранку, Знайомства з єгиптології Tourist Guide, щоб почати свій повний тур дня в Каїрі, щоб відвідати старий Коптська Каїр (Церква Абу Серга, висячі церква «AlMuallaqa», Церква Святого Георгія «Mari Gerges », монастир Святого Георгія, грецька православна церква Святого Георгія) ... .Lunch.
Тоді відвідайте Хан-ель-Халілі базари. Магазини в цьому районі легендарні для тонкого вироби з міді, міді, парфумерії, шкір, срібла, золота, антикваріату і т.д. .... Ніч в готелі в Каїрі.

Day4:
Сніданок в готелі ... .Drive в Ваді Натрун місто в Західній пустелі є одним з головних визначних пам'яток для християнського релігійного туриста, який приходить до Єгипту. Християнство досягло області з Макарій Великий, який відступав там C.330 відвідати (Абу Мокар монастир, Ель-Sorian монастир, ANBA Beshoy монастир, Al Baramose монастир) ... ..те перейти до Олександрії місто, щоб відвідати Стовп в Pompay в , Слідом за візитом в Олександрійській бібліотеці ... .Lunch (Fish) ... ..Also ви побуваєте Qaytbay Цитадель & Мурсі мечеть Абу ель Elabas & Монтаза Gardens. Повернення в готель в Каїрі. Ніч в готелі.

Day5:
Сніданок в готелі ... .09: 00 годин ранку, Знайомство з єгиптологією Tourist Guide, щоб почати свій день тур в Каїрі, щоб відвідати Коптська музей, церква Св Mercurios Абу Сефін (він один з двох мечів), Єврейська синагога Бен Езра ... .Lunch ... ..Visit Марії Церква Богородиці в Maadi, ця історична церква, побудована на місці, з якого святе сімейство приступили вітрильний човен, яка віднесла їх вгору по Нілу в сторону Південного Єгипту. Ніч в готелі.
День 6:
Сніданок в готелі ... 08: 00 М., Поїздка в Санкт-Catherine шляху ми відвідаємо Мойсея Весна «Еян МАУЗЕ», Хамам Фараон ... 03: 00 PM, прибуття в Санкт-Catherine, реєстрація в готелі ... Відпочинок за 1 годину ... потім 4:00 П.М., почати наш візит в Катерининському монастирі ... .Dinner і ніч в готелі.

День7:
00:00 (Mid Night), клієнти, які хотіли б піднятися на Синай гора, зустріне наш місцевий гід Bedioun, щоб направляти нас на вершину гори, щоб насолодитися сходу сонця і ранкової молитви. (Клієнти, які хотіли б піднятися на гору на верблюді НЕ пішки, US $ 20 P.Person для Camel.
7:30 А.М., вниз з гори. Відпочинок в готелі і в другій половині дня ми можемо ще viist в монастир Св. Катерини Вечеря і ніч в готелі.

Day8:
Сніданок в готелі ... .08: 00 М., Повернення в Каїр ... 03: 00 П.М., прибути в Каїрському опівдні. Решта день у вільний час і час для додаткового туру (вечеря Круїз по річці Ніл з шоу Беллі Танцівниця, Tanora шоу і західного діапазону вечеря шведський стіл) ... .Overnight в готелі в Каїрі.

Day9:
Сніданок в готелі ... .all день вільний часу і часу для додаткового туру (день туру відвідати фараонів Village - живий музей з реальними людьми, показуючи реальну давньоєгипетську життя, а також село пропонує унікальні exhinits, які бухтами Єгипту 5000 років Історія, як папірус Exhibit, піраміда і сфінкс Експонати, муміфікація Експонати, човни стародавнього Єгипту експонатів, Cleopartra Експонат, стародавні мистецтва Експонати, Коптська Експонат, Мистецтво і історія Іслам Exhibit, експедиція Наполеона в Єгипті Exhibit, сучасний Єгипет Експонат, Насер Exihibt, Садат Експонат. Ваш повний день тур включає в себе обід) ... .Overnight в готелі в Каїрі.

Day10:
Сніданок в готелі ... .Перевірити-аут ... .Transfer в аеропорт Каїра Itn'l для остаточного від'їзду.

Booking Options
Політика та Умови


Днів : 10 | Ночами : 9


Включення


 • транспорт
 • Делюкс Coach
 • парковка
 • Керівництва / Допомога
 • Roundtrip Hotel Transfers
 • Driver
 • Плата за послугу гіда
 • пікап готель і йдуть
 • покупка
 • Пляшки для води
 • Всі податки і збори за обслуговування
 • Знайомтеся і Assist

Винятки


 •     збори Visa    
 •     Будь-які додаткові тури    
Умови резервування
Вибрати Дата
Написати відгук x

Будь ласка, запиши : Після відгук доданий не можуть бути вилучені або оновленіДодати до списку бажань Booking Options