Mısır Seyahati Fiyatları

Nile Egypt

Açıklama

Mısır Seyahati Fiyatları'nın keyfini çıkarın, inanılmaz Kahire piramitlerini ve inanılmaz ortaçağ mimarisini ziyaret edin ve Nil Nehri'nin yanındaki uyku treniyle, Vadisi Krallar'ı, Karnak Tapınağı'nı, Luxor Tapınağı'nı ve muhteşem Abu Simbel Tapınağı'nı ziyaret etmeyi unutulmaz bir deneyimle geçirin. UNESCO'nun insan mirası olarak derecelendirdiği şeylerin çoğunu göreceksiniz

En İyi Sezon: Eylül'den Haziran'a

Uygun: (Aileler - Keşifler - Gençlerin tarih tutkunları - kültür severler - Mısırlıların sevgilisi - öğrenci - Emekli gezisi)

yol
1.gün :
Kahire Uluslararası Havalimanı'na gelişiniz üzerine check-in ve ücretsiz bir karşılama içeceği ile tanışmanız ve yardımcı olmanız gerekmektedir. Kahire, Ebu Simbel, Luksor ve Aswan turlarında neler bekleyebileceğinizi açıklayacak Mısır turunuz için Turist Liderinize tanıtılacaksınız. Turist Lideri, tüm gezi boyunca sizinle irtibat noktası olacak ve Mısır'da olduğu sürece sizinle nasıl iletişim kuracağınız konusunda bilgi verecektir. Mısır turunuz boyunca, Tur Lideri'ne ek olarak, ziyaret ettiğiniz alanların her biri hakkındaki uzmanlıkları nedeniyle seçilen çeşitli İngilizce konuşma Tur Rehberleri'ni bulacaksınız. Check-in işleminden sonra dinlenme gününüzü / akşamınızı dinlenerek geçirebilirsiniz.
2. gün:
Kahvaltıdan sonra otelinizde Kahire'deki Otel'e bakacaksanız, Antik dünyanın yedi harikasından biri olan ünlü Giza Yaylası'na rehberlik etmek için kişisel Tur Rehberiniz eşlik edecektir. Burada Cheops, Chefren ve Mykerinus'un Büyük Piramitleri, Büyük Sfenks'e bakan ünlü Sfenks ve Vadisi tapınağından korkmuş olacaksınız. Bunu takiben, Mısır Eski Eserler Müzesi'ni keşfetmek için bir transfer, çocuğun Kral Tutankhamun Hazineleri Odası da dahil. Asıl Kilisesi ve Ben Ezra Yahudi Sinagogu'nu ziyaret etmek için Eski Coptic Cairo'ya doğru. Kahire'nin en eski Çarşı'sı olan ve tüm önemli Mısır el işi hediyelik eşyalarını ve hediyelerini toplamak için zamanla Han El Khalili'yi keşfedebileceksiniz Eski İslami Kahire'ye doğru sürmeye devam edin. Sonunda, Giza Tren İstasyonuna, Uyku Trenine Luksor'a binmek için transfer edileceksiniz. Akşam yemeği ve kahvaltı kompartımanın bir gece boyunca gemide servis edilecektir. Luxor'a erken gelişten güzel Nil Deltasını geçerken görmek için sabırsızlanıyoruz.
3. gün:
Luksor Tren İstasyonu'na ulaşıp burada Temsilcinin yardımıyla bir araya geleceksiniz. Daha sonra Nil Nehri'nin West Bank'ında dünyaca ünlü Kral Vadisi'ndeki en ilgi çekici üç mezarın keyfini çıkaracaksınız. Antik dönemin muhteşem mezarları burada keşfedildi (oğlan Kral Tutankhamun da dahil olmak üzere). Bu mezarlar, çöl kaya içine derinden oyulmuştu ve zengin bir şekilde süslenmişti ve firavunların ömrü boyunca hazinelerle doluyken, 3 mezarı ziyaret edeceksiniz (Üç mezar Ziyaret, ziyaretçilerin büyük bir akışından onları korumak için Mısır Hükümeti tarafından belirlenir, bu nedenle yıl boyunca döndürülür ve ziyaretinizden önce hangi mezarlar olarak teyit edilemez). El Deir El Bahary'deki Hatshepsut tapınağını ziyaret etmek için tura devam edin. Bu etkileyici tapınak Kraliçe Hatshepsut'a ithaf edilen tek kadın firavun, teras serisinde çöl ovasından çıkıyor ve onu çevreleyen dik kireçtaşı kayalıklarıyla buluşuyor. Ve sonra Amenhotep III (Memnon'un Colossi) adlı iki muazzam heykeli ziyaret edin. Daha sonra muhteşem tapınak olan muhteşem Karnak Tapınağını ziyaret edin. Eski ismi Ipet-isut "en kutsal yer" anlamına gelmektedir. Tapınak ya da daha doğrusu tapınak kompleksi, firavunların üretilmesinden sonra kuşaklara göre iki bin yıldan daha fazla inşa edilmiştir. Kompleks içinde, büyük "Hypostyle Salonu" inanılmaz bir dev direk ormanıdır. Ardından, Amenhotep III ve Ramses II tarafından ritüel ve festivaller için inşa edilen görkemli Luxor Tapınağı'na transfer edilecek ve tanrı Amun'a ithaf olacaksınız. Boş zamanlarda akşam yemeği veya Karnak Tapınağı'ndaki Ses ve Işık Şovunun isteğe bağlı turu veya geleneksel Luksor Şehri'ni keşfetmek için boş zaman. Luksor'daki otelinizde bir gecede.
4. Gün:
Otelde kahvaltıdan sonra, klimalı araçla Luxor'tan Aswan'a (yaklaşık 3 saat 30 dakika sürüş mesafesinde) transfer yapılacaktır. Yüzyıllar boyu değişmeden Nil Deltası manzaralı ve nehir manzaralarının keyfini çıkarın. Varışta, bir Temsilci tarafından karşılanacak ve check-in için Asvan'daki Otelinize götürüleceksiniz.
Bundan sonra, 1960'larda inşa edildiğinde mühendislik mucizesi olan dünyaca ünlü Aswan High Dam'ı Görmek için Rehberinizle eşlik edeceksiniz. Büyük Piramit Cheops'ta kullanılan malzemenin 18 katını içeriyor; Bunu takiben, Piramitler ve Tapınaklarda kullanılan sert taşların çoğunu eski Mısırlılara temin eden Bitmemiş Dikilitaş'a ev sahipliği yapan granit ocaklarını ziyaret etmeyi ziyaret edin. Niva kültürünün orijinali olan görkemli Philae Tapınağını ziyaret etmek için son bir tur. Tanrıça İsis ve Hathor'a ithaf edilmiştir. Elephantine Adası'nda yelken açın ve bir felucca teknesi ile hareket et. Aswan'da otel ve geceleme.

5. Gün:
Sabah 3: 30'da Aswan'daki Hotel'in kahvaltı kutusu, Abu Simbel Tapınakları'na yapacağınız ekstra özel gezi programınızı başlatıyor. Yaklaşık 3 saat 30 dakika, Aswan'dan Abu Simbel'e, konforlu ve klimalı bir araçla ulaşım sağlanmaktadır. Abu Simbel'e vardıktan sonra, dört evrensel Tanrı Ptah, Re-Harakhte, Amun-Re ve Ramesses II'ye adanmış etkileyici II. Ramses Tapınağı'nın boyutuna tamamen hayran kalacaksınız. İkinci Tapınak, Ramesses II'nin sevdiği karısı Nefertari'ye ithaf edilmiştir. Sonra Kahire'ye hareket etmeniz için Aswan Tren İstasyonu'na geri dönün. Aswan'dan Kahire'ye uyku trenleri, akşam yemeği ve kahvaltı ile birlikte yaklaşık 14 saat uyku için yeterli zamanı vardır. Trenle geceleme.
day6:
Sleeper Tren İstasyonunda Kahire Giza Tren İstasyonu'na gelmeden önce trenle Sabiha Gökçen'de sizi boş vakit geçirmek için sizi otele götürecek Temsilcimiz tarafından karşılanacak. Otel mümkün olan en kısa sürede check-in yapmaya izin verecektir. Otelinizde dinlenmek veya Kahire Şehri'ni keşfetmek için isteğe bağlı turlarla dolu bir gün öncesinde ya da Sakkara ve Memphis'teki King Zoser'in Adım Piramitleri, akşam yemeği, geleneksel Müzik ve Dans gösterisi ve daha fazlasıyla Nil Tekne gezisi ziyaret etmek için tam gün öncesinde. Lütfen ayrıntıları öğrenmek için temsilcinize sorun. Kahire'deki otelinizde geceleme.
Gün 7:
15. yüzyılda İskenderiye'nin eski Feneri olan Sultan Qaitbay tarafından inşa edilen ünlü Qaitbay Kalesi'ni ziyaret etmek için Kahire'de serbest gün ya da Greko-Romen İskenderiye'ye önerilen bir gün isteğe bağlı tur, ve çok beğenilen İskenderiye Kütüphanesi (Bilinen İskenderiye Kütüphanesi Bibliotheca). Bir Roma Mezarlığına kaya ziyareti kesildi ve "Mezarlar" olarak biliniyor. Kahire'de geceleme.
Gün 8:
Kahire'deki Otel'de Kahvaltı, Dönüş Uçuşunuz İçin Kahire Uluslararası Havaalanı'na transfer edilmek üzere bir Temsilci tarafından toplanmadan önce.

 

 

Booking Options
İlke ve Şartlar


Günler : 8 | Gece : 7


Kapanımlar


 • Günlük kahvaltı
 • taşımacılık
 • Deluxe Coach
 • Parking
 • Guides / Assistance
 • Roundtrip Hotel Transfers
 • Driver
 • Service fee for tour guide
 • Hotel pickup and drop off
 • Shopping
 • Water Bottles
 • All Taxes and Service Charges
 • Meet and Assist at airport
 • Yurtiçi uçak bileti
 • Konaklama
 • Güzergâhta belirtilen tüm sitelere giriş ücreti

Hariç Tutulanlar


 •     Visa charges    
 •     Insurance    
 •     Passport costs    
 •     Any optional tours    
 •     Tipping    
 •     Personal spendings    
 •     Uluslararası uçak bileti    
Rezervasyon Seçenekleri
Seç Tarih
Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya güncellenemezİstek listesine ekle Booking Options