Firavunların topraklarındaki kutsal aile

Cairo

Açıklama

yol

1.gün:
Kahire havaalanına varış, temsilcimiz size bagaj tanımlama ve portaj ile tanıştıracaktır sizi selamlıyor. Havaalanından otele özel bir klima ile araba ile transfer olacaksınız. Öğleden Sonra Zamanını Kontrol Et ... İsteğe bağlı tur (Ses ve Işık Gösterisi Piramitlerde performans) için günün geri kalanını .... Kahire'deki otelde geceleme.

2. gün:
Otelde kahvaltı ... .09: 00, Büyük Piramitleri - Cheops, Chephren ve Mykerions'ı ziyaret etmek için Kahire'deki tam günlük turunuza başlamak için Mısır Gezi Rehberinizle görüşün. Cheops şimdiye kadarki en devasa muazzam yapıdır. Sıradaki efsanevi aslan bedeninin kral Chephren'in yüzü ile korunan dev bir cenaze kompleksi olan Sphinx'e yakın bir bakış var ...... Yerel Restoran'da öğle yemeği.
Daha sonra Mısır Eski Eserler Müzesi'ni ziyaret etmek. Ekranda, 5000 yıllık sanatın dünyadaki Mısır sanatının en büyük koleksiyonu olan nadir bir koleksiyonu var. Mezarın kazındığı 1920'lerde keşfedilmeden önce, mezarında 3,500 yıldan fazla süredir meşhur olduğu için Tutankarmen hazineleri, altın ve mücevher koleksiyonuna ayrılmış bir sergi de dahil olmak üzere 250'den fazla orijinal eser sunuldu.
İsteğe Bağlı Tur için Günün Dinlenme Günleri (Kahire Felucca Gezisi Nil'de Yelken Gezisi - Gece).
Hotelinizden kalkmayın, Felucca, geleneksel bir Mısır yelkenli teknesinde Nil'in rahatlatıcı bir yolculuğa çıkın ve Kahire'nin farklı bir köşesini görün. Bu 1 saatlik yolculuk, bu eşsiz taşıma modeli deneyimlemek için bol bol zaman kazandıracaktır).

Day3:
Otelde kahvaltı ... .09: 00, Eski Coptic Kahire'yi (Ebu Serga Kilisesi, Asma Kilisesi "AlMuallaqa", St. George Kilisesi "Mari'yi ziyaret etmek için Kahire'deki tam günlük turunuza başlamak için Mısır Gezi Rehberinizle görüşün. Gerges ", Aziz George Manastırı, Aziz George Rum Ortodoks Kilisesi) ... Öğle Yemeği.
Daha sonra Han El Halil Pazarı'nı ziyaret edin. Bu semtteki mağazalar, güzel pirinç, bakır, parfüm, deri, gümüş, altın, antikalar için efsanedir ... vb. Kahire'deki otelde geceleme.

Day4:
Otelde kahvaltı ... Batı Desert'de Wadi Natroun Şehri'ne hareket Mısır'a gelen Hıristiyan dini turistlerin en gözde mekanlarından biridir. Hıristiyanlık c.330'da burayı terk eden Büyük Maceryus'la (Ebu Mokar Manastırı, El-Sorian Manastırı, Anba Beshoy Manastırı, Al Baramose Manastırı) ziyarete açtı ... ... sonra Alexandria Şehri'ne gidip Pompay'ın Sütunu ziyarete gitti , Ardından İskenderiye Kütüphanesi ziyareti ... Öğle Yemeği (Balık) ... ..Ayrıca Qaytbay Kalesi ve El Mursi Ebu Elabas Camii ve Montazah Bahçeleri'ni ziyaret edeceksiniz. Kahire'deki otelinize geri dönün. Otelde bir gecede.

Day5:
Otelde kahvaltı ... .09: 00, Mısır Gezi Rehberinizle Kahire'deki günübirlik turunuza başlamak için Kıtasal Müzeyi ziyaret et, Mercurios Ebû Sefin Kilisesi (iki kılıçtan biri), Yahudi sinagogu Ben Ezra ... Öğle yemeği ... Maadi'deki Meryem Ana Kilisesi'ndeki bu tarihi kilise, kutsal ailenin Güney Mısır'a doğru Nil'e kadar taşıyan bir yelkenli teknesine girdiği yere inşa etti. Otelde bir gecede.
day6:
Otelde kahvaltı ... 08: 00, yolda St. Catherine'e gidelim yolda Moses Baharı "Eyoun Musa", Hamam Pharaon'u ziyaret edeceğiz ... 03: 00, St. Catherine'ye varın, Otele giriş yapın ... 1 saat dinlenin ... sonra 04:00, St. Catherine Manastırı ziyaretimize başlayın ... Otelde bir gecede ve bir gecede.

7. Gün:
00:00 (Mid Night), Sina Dağı'na tırmanmak isteyen müşteriler, dağ tepesine bizi rehberlik etmek için Bedioun yerel rehberimizi bir araya getirecek, güneşin yükselişinin keyfini çıkaracak ve sabah namazını alacaktır. (Deve tarafından Camel tarafından dağa tırmanmak isteyen müşteriler, Devam etmezler, Devrilmeye 20 ABD Doları P.Person.
7:30, dağdan aşağı. Otel ve öğleden sonra dinlenin, Aziz Catherine Manastırı'na bir başka canlı yayına geçebiliriz. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

Day8:
Otelde kahvaltı ... .08: 00, Kahire'ye geri dönün ... 03: 00, Kahire öğle saatine varın. Boş zaman ve isteğe bağlı tur için günün geri kalanında (Nil Nehri'nde Belley Dancer, Tanora Gösterisi ve Batı Bant Akşam Yemeği açık büfe akşam yemeği Cruise) ... Kahire'deki otelde gezi.

Day9:
Otelde kahvaltı ... .Otel isteğe bağlı tur için boş zaman ve gündüz ücretsizdir (Firavun Köyünü ziyaret etmek için günlük tur - gerçek eski Mısır hayatını gösteren gerçek insanlarla birlikte yaşayan bir müze, ayrıca Köy, Mısır'ın 5000 yıllık küvette benzersiz exhinits sunmaktadır. Eski Mısır Sergileri, Kleopartra Sergisi, Antik Sanat Sergileri, Kriptik Sergileri, İslam ve İslam Eserleri Müzesi, Napolyon'un Mısır'a Seferi, Modern Mısır Sergisi, Nasser Exihibt gibi Napolyon'un Sergileri, Piramitler ve Sfenks Sergileri, Mumyalama Sergileri, Sadat Exhibit, öğlen yemeğinizi tam gününüzde gezinir) ... Kahire'deki otelde gezinme.

Day10:
Otelde kahvaltı ... .Otomatik çıkış ... Kahire'ye varış ve ayrılış için Itn'l havalimanı

Booking Options
İlke ve Şartlar


Günler : 10 | Gece : 9


Kapanımlar


 • taşımacılık
 • Deluxe Coach
 • Parking
 • Guides / Assistance
 • Roundtrip Hotel Transfers
 • Driver
 • Service fee for tour guide
 • Hotel pickup and drop off
 • Shopping
 • Water Bottles
 • All Taxes and Service Charges
 • Meet and Assist at airport

Hariç Tutulanlar


 •     Visa charges    
 •     Any optional tours    
Rezervasyon Seçenekleri
Seç Tarih
Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya güncellenemezİstek listesine ekle Booking Options