Єгипет Круїз по Нілу і Класична…

Cairo

Опис

маршрут
День 1:
Ваш тур менеджер зустріне і допоможе Вам у міжнародному аеропорту Каїра (процедури прибуття), а потім він буде супроводжувати вас у готель ексклюзивного кондиціонера люкса автомобіля. В готелі тур-менеджер допоможе з гладкою реєстрації та переглянути ваше свято маршрут з вами, щоб встановити і підтвердити час пікап для кожного туру. Ніч в Каїрі.
День 2:
Сніданок в готелі в Каїрі, а потім зустрів Ваш персональний гід, який буде супроводжувати вас на плато Гіза, щоб відвідати один з семи чудес стародавнього світу, Великі піраміди Хеопса, Хефрена і Mykerinus, знаменитий Сфінкс і храм долини особою до велика статуя. Обід в місцевому ресторані хорошої якості. Потім перенесіть насолоджуватися Єгипетський музей, скарби місце для дитини царя Тутанхамона. Продовжити Коптська Каїр відвідати висячі церква і Бен Езра Синагога. Продовжити рух в ісламському Каїрі, де ви зможете досліджувати Хан-ель-Халілі, старий базар Каїра. Повернення в готель. Ніч в Каїрі.
День 3:
Виїзд з готелю вранці трансфер в аеропорт Каїра для польоту в Луксор, де ви будете зустрінуті і допомогу, а потім прийняті з кондиціонером автомобіля на борт вашого 5 зірок Єгипет Ніл круїз, щоб перевірити. Після обіду на борту, насолоджуватися відвідуванням вражаючих Карнакський храм і Луксора. Вечеря і ніч на борту Ніл круїз.
День 4:
Після сніданку на ваш круїз Нілу, екскурсія в королівському цвинтарі на 62 фараонів, Долину царів, потім в морзі храм цариці Хатшепсут, який був побудований за проектом архітекторів Нового царства фараона Хатшепсут приблизно в першому столітті до нашої ери 15. Голова до колоси Мемнона. Після обіду, ви будете плисти в Едфу неквапливої ​​обід на борту. Ночівля на борту Круїз по Нілу.
День 5:
Після сніданку Круїз по Нілу, відвідати добре зберігся Птолемеїв Храм, присвячений Horus в Едфу. Парус в Ком Омбо, щоб побачити унікальний Храм Собек, присвячений Собек бога крокодила, і Хорус з головою сокола бог. Обід на борту. Продовжити плавання в Асуан. Вечеря і ніч на борту вашого люкс Круїз по Нілу.
День 6:
Після сніданку на Ніл круїз, насолоджуватися дня прогулянок по місту в Асуані. Почніть з висотної греблею і найбільшим відомим стародавнім обеліском, розташованим в північній частині каменоломень стародавнього Єгипту, незакінчений обеліск, а потім на прекрасний храм Philae, який присвячений два богинь Ісіда і Хатор. Вечеря і ніч на борту люкс Круїз по Нілу.
День 7:
Вивантажити з вашого круїзу по Нілу після сніданку, трансфер в аеропорт Асуана для повернення в Каїр, де ви будете зустрінуті і допомогу в аеропорту потім доставлений в готель. Ніч в Каїрі.
День 8:
Після сніданку, ви будете переведені в міжнародний аеропорт Каїра для вильоту в Амман. Після прибуття в аеропорт Queen Alia наш представник зустріне і допоможе Вам пройти через митницю і імміграційні процедури. Трансфер в готель в Аммані на ніч.
День 9:
Вранці ми їдемо дві години через Аммана в Гадара (Гадара), який належав до відомого Десятимістя, об'єднання 10 міст, заснований Олександром Македонським. Тут у вас є непереборне вид на північній частині долини річки Йордан, Голанські висоти і Галілейського моря. Виходить Джераш, кращий приклад римського провінційного міста на всьому Близькому Сході. Відвідайте вражаючий форум, Роман колонади вулиці, Німфеї і Храм Артеміди. Наступна зупинка Ajloun великий 12-го століття ісламська замок побудувати навколо 1184/85 відомого ісламського лідера Салах аль-Дін. Назад в Амман і ночівля.
День 10:
Після сніданку переїзд в Mt. Nebo, місце, де пророк Мойсей дивився на обітованій землі, перш ніж він помер, і його передбачуване місце поховання. Ви відвідаєте старий монастир і вид на долину річки Йордан, Мертве море, Єрихон та Єрусалим. Після того, як ми перейдемо до Мадаба, де знаходиться знаменита мозаїчна карта 6-го століття Палестини в церкві Святого Георгія. Потім ми їдемо в найнижчій точці на землі, Мертве море, де у вас є вільний час і можливість плавати на воді. Ночівля готель в Аммані.
День 11:
Після сніданку проїхати близько 2 годин троянди червоний місто Петра, найбільший атракціон Йорданії. Петра була вперше встановлена ​​навколо 6-го сторіччя до Р.Х. по набатейського арабів, кочове плем'я, які оселилися в районі, і заклали основи комерційної імперії, яка простягалася до Сирії. По прибуттю ви почнете поїздку верхи на коні в каньйон, так званий Сік, а потім пішки до самого красивого пам'ятника: казначейство. Серед інших пам'ятників, які ви побачите, є вулиця фасадів, Королівські гробниці і Фараон "s замок. Потім назад в готель в Аммані протягом ночі.
День 12:
Після сніданку трансфер в аеропорт Queen Alia для остаточного від'їзду.

Booking Options
Політика та Умови


Днів : 12 | Ночами : 11


Включення


 • транспорт
 • Делюкс Coach
 • парковка
 • Керівництва / Допомога
 • круїз
 • Beach Access
 • Roundtrip Hotel Transfers
 • пікап готель і йдуть
 • покупка
 • вхідні квитки
 • Знайомтеся і Assist

Винятки


 •     витрати на паспорт    
 •     Будь-які додаткові тури    
Умови резервування
Вибрати Дата
Написати відгук x

Будь ласка, запиши : Після відгук доданий не можуть бути вилучені або оновленіДодати до списку бажань Booking Options