Mısır Tatilleri 2017

Nile

Açıklama

Tatil Mısır 2017, Dubai ve Abu Dhabi şaşırtıcı modern mimarisi ziyaret, daha sonra Kahire piramitleri ve inanılmaz ortaçağ mimarisi gezi bir yolculuk için Mısır'a seyahat ve daha sonra Luxor ve Aswan arasında Nil yolculuk keyfini çıkarın.

En İyi Dönem: Yılın Uzunluğu

Uygun: (Aileler için - Balayı - Macera - Keşifler - Gençlik için)

yol

1.gün:

Varış KahireUlusal tur yöneticisi, bagaj ve gümrük alanından sonra Kahire Uluslararası Havalimanı'nda buluşacak ve size yardımcı olacak ve sizi otele eşlik edecektir. Kahire'de geceleme.

2. gün:

Kahire'deki otelinizde kahvaltı hazırlandıktan sonra Giza Yaylası'na eşlik edecek kişisel rehberinizle Cheops, Chefren ve Mykerinus'un Büyük Piramitlerini ziyaret edebilirsiniz - Büyük heykele bakan ünlü Sfenks ve Vadisi tapınağı. Cheops Piramit'in önündeki Güneş Botı'na ilave ziyaret (yerinde ekstra bilet). Öğlen yemeği, kaliteli bir lokal restoranda servis edilecek, daha sonra Sakkara alanına gidilerek Sakkara Kompleksi ve şimdiye kadar yapılmış ilk piramit (Djörper Piramidi) ziyaret edilecek. Memphis'e geç; Eski krallığın başkenti ve meşhur Nekropolü. Otelinize ve gece Kahire'de dönün.

3. gün:

Sabah otelden check-out yaptıktan sonra Kahire Havaalanı'na transfer edildikten sonra karşılanacağınız Luksor'a uçun. Ardından check-in yaptırmak için Mısır Nil yolculuğunuza binmek için klimalı bir araç kullanınız. Teknede öğle yemeğinden sonra, Etkileyici Karnak Tapınakları ve Luxor Tapınağı. Akşam yemeği ve geceleme Nil Cruise gemisinde.

4. Gün:

Nil Cruise'tan kahvaltı yaptıktan sonra 62 Pharaohs Kraliyet Vadisi Krallığı mezarlığına, ardından Kraliçe Hatshepsut tapınağına, yani Yeni Krallık Firavun Hatshepsut mimarları tarafından yaklaşık M.Ö. 15. yüzyılda yaptırılan tapınağa gidin. Memnon Colossi'ye gidin. Öğle yemeğinden sonra, Edfu'ya yelken açarak teknede yorucu bir akşam yeme keyfini çıkaracaksınız. Nil Cruise gemisinde gezinme.

5. Gün:

Nil Cruise'ta kahvaltıdan sonra Edfu'daki Horus'a adanmış iyi korunmuş Ptolemaik Tapınağı ziyaret edin. Komohomo'ya gidip, eşsiz Sobek Tapınağını görmek, timsah tanrısı Sobek'e ve Horoz'u şahin kafa tanrısı olarak görmek için yelken açın. Öğle yemeğinizi gemiye getirin. Aswan'a yelken açmaya devam et. Akşam yemeği ve gece boyunca Nil Cruise gemisinde.

6. gün:

Nil gezisinde kahvaltıdan sonra Aswan'da bir günlük gezinin tadını çıkarın. Antik Mısır taş ocaklarının kuzey bölgesinde bulunan Yüksek Baraj ve bilinen en eski obelisk ile başlayın, Bitmemiş Dikilitaş, iki tanrıça Isis ve Hathor'a ithaf edilen güzel Philae Tapınağı'na geçin. Akşam yemeği ve gemide lüks Nil Cruise gemisinde.

Gün 7:

Kahvaltıdan sonra Nil yolculuğunuzdan inin, daha sonra Aswan Havaalanı'na transfer ederek Kahire'ye dönün ve burada havaalanınıza yardım edip otelinize götürün. Kahire'de geceleme.

Gün 8:

Otelde kahvaltı yapıp ziyaretiniz için özel rehberiniz eşlik edecek: Mısır Müzesi, çocuk kralı Tutankarmen için Hazineler odası, yanı sıra birçok büyüleyici eser. Müzedeki mumyalar odasına ek ziyaret (yerinde ekstra bilet). Öğlen Kahire'de yerel bir restoranda servis edilecek, daha sonra Saladin Citadelincluding içindeki Muhammed Ali Alabaster Camii'ni gezmeye devam edecek. Asma Kilisesi ve Ben Ezra Sinagogu'nu ziyaret etmek için Koptik Kahire'ye devam edin. Kahire'nin eski çarşı Han El Khalili'yi keşfedebileceğin İslami Kahire'ye sürmeye devam et. Geri dönün ve Kahire'de geceleyin.

Gün 9:

Bugün Kahire'de boş zamanlar ya da Mısır'ın ikinci başkenti İskenderiye'ye olan en değerli opsiyonel turumuza katılma şansınız var, sadece İsrail'in en önemli savunma kalelerinden birini ziyaret ediyor. Sadece Mısır'da değil, aynı zamanda Akdeniz sahili Qaitbay'da İskenderiye'nin eski deniz fenerinin bulunduğu yerde, Sultan Qaitbay tarafından 15. yüzyılda inşa edilen kalede. Türk ve Floransa mimari stillerini bir araya getiren muhteşem Montazah Sarayı'nı görün ve yeni ve çok beğeni toplayan İskenderiye Kütüphanesi'ne geçin. Ayrıca kayadan kesilmiş Roma mezarlığı, Mezarlar'ı da ziyaret edin. Kahire'deki otelinize dönün.

Gün 10:

Kahvaltıdan sonra, Dubai'ye uçuşunuz için Kahire Uluslararası Havalimanı'na transfer ediniz. Nerede buluşacaksınız ve yardım edilecek, daha sonra Dubai'deki ve geceleyin otelinize transfer edilecek.

Gün 11:

Dubai'nin yaşam kanındaki tarihi Dubai Körfezi'ne fotoğraf çekerek turunuza başlamak için otelinizden alınacaksınız. Sonra eski bir mimari eseri boyunca yolculuğumuza devam ediyoruz, Al Fahidi Kalesi, ilk bina Dubai'de inşa edilmiştir. Dubai Müzesi'ne ev sahipliği yapıyor, Eski Cami sonra Zaabeel bölgesine gidiyor ve Sheikh Mohamed Bin Rashid'in Sarayı, şu anki Dubai hükümdarı Sheikh Hamadan bin Rashid Sarayı'nı geçiyoruz.

Sonra muhteşem Jumeirah Camisi'nden geçip, insan yapımı bir Burj Al Arab adasında dünyadaki Lüks otelde bir fotoğraf duraklatacağız. Yolculuğumuza palmiye ağacına benzeyen bir ada olan Palm Jumeirah yoluna devam ediyoruz. Sonra Palm Atlantis'e bir kafa.

Dubai Akvaryumuna ve Sualtı Hayvanat Bahçesi'ne, seçkin bir tura çıkacağınız Dubai Mall'a, benzersiz deniz yaşamına bakmak için yaklaşık bir saat harcayacağınız maceramız sizi büyülemeye devam edip BurçKalifa Fotoğraf Durdurmaya devam ediyor . Hızlı bir 50 saniyelik yolculuk sizi dünyanın en yüksek binalarından biri olan tarihi anıtın tepesine götürür. Dubai'deki otelinize dönün.

O zaman saat 07.00 civarında, ay ışığının altındaki Dubai Körfezi boyunca yelken açtığınızdan otelinizden geleneksel olarak dekore edilmiş ahşap bir dhow'u rahat bir akşam geçireceğinizi öğrenmiş olursunuz. En sevdiğiniz içecekleri tadın ve ağzınızı sulandırmak için damak tadınızı hazırlayın! Ahşap tekne dere boyunca sessizce kayarken, Dubai'deki önemli yerler ay ışığı gökyüzünde parlıyor. Bölgenin geçmiş ve günümüz mimarisi, günün bu saatinde tam güzelliğine kavuştu. Otelinize geri gönderiniz.

Gün 12:

Hatta Çölü ve Fosil Kayalarının mistik kumları arasında dolaşmak için otelinizden kaldırılacaksınız. Heyecan, arabanızın sizi en yüksek kum tepeciliğiyle uğraşmadan önce altın kumların arasından alıp götürdüğünden başlar, böylece güzel manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Burada kum-boarding heyecanını yaşayabilirsiniz. Çöre ulaştıktan sonra, BAE'nin en eski kültürlerinden biri olan Şahinler ile fotoğraf çekebilirsiniz.

Arabaya geri döndüğünüzde, bir kına tasarımcısı, yerel kılık kıyafetleri ve keyif için canlandırıcılarla dolu bir VIP Bedevi kampına yönlendirileceksiniz. Maceracı olun ve deve gezmeye çalışın. Kampa dönün ve lezzetli bir barbekü yemekte yiyin ve yıldızlar ortaya çıktığında büyüleyici bir dansöz, Arap müziği için büyüleyici bir rutin gerçekleştirir. Otelinize gitmeden önce birçok aromatik aromada bulunan kendi shisha borunuzun deneyimini tamamlayın.

Gün 13:

Sheikh Zayed Camii'ni ziyaret etmek için otelinizden kaldırılacaksınız. Duvarlarında 40.000 ibadet eden dünyanın en büyük dini camisi olan cami, İslam dünyasının kültürel çeşitliliğini sergiliyor. Kentin göbeğinde, Union Square'den Corniche'ye inmeden önce tur devam ediyor. Sonraki Emirates Sarayı tarafından Geçilecek. Buradan Miras Köyü'ne geçeceksin. Son olarak, Yas Adası ve Ferrari Dünyası'nın yanında Fotoğrafın keyfini çıkarın. Uzun ve maceraperest bir günün ardından sizi otele geri götürürüz.

Gün 14:

Otelinizde boş vakit geçirin ve sonra geri uçuş için Dubai Uluslararası Havaalanı'na transfer olacaksınız.

 

Booking Options
İlke ve Şartlar


Günler : 14 | Gece : 13


Kapanımlar


 • Günlük kahvaltı
 • taşımacılık
 • Deluxe Coach
 • Parking
 • Guides / Assistance
 • Cruise
 • Roundtrip Hotel Transfers
 • Driver
 • Service fee for tour guide
 • Hotel pickup and drop off
 • Shopping
 • Water Bottles
 • Entrance Fees
 • All Taxes and Service Charges
 • Meet and Assist at airport
 • Yurtiçi uçak bileti
 • Konaklama
 • Güzergâhta belirtilen tüm sitelere giriş ücreti

Hariç Tutulanlar


 •     Visa charges    
 •     Insurance    
 •     Passport costs    
 •     Any optional tours    
 •     Tipping    
 •     Personal spendings    
 •     Uluslararası uçak bileti    
Rezervasyon Seçenekleri
Seç Tarih
Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya güncellenemezİstek listesine ekle Booking Options